Zdrowe życie seksualne w związku

Bardzo ważnym elementem każdego związku jest po prostu życie seksualne. Dzięki stosunkom erotycznym nawiązujemy z partnerem bliższą, prywatną więź. Jednak aby w pełni korzystać z seksu, musimy najpierw sprawdzić stan swojego zdrowia.

Choroby intymne mogą w końcu dotyczyć zarówno kobiet, jak i mężczyzn. A takie schorzenia zwykle bardzo często można przenieść podczas stosunków seksualnych. Jeśli nie chcemy narazić swojego partnera na bolesne dolegliwości, gdy tylko zauważymy u siebie niepokojące zmiany na ciele, jak najszybciej odwiedźmy gabinet specjalistyczny. Kobiety powinny przynajmniej raz w miesiącu chodzić na wizytę do ginekologa. To on powie nam, czy mogą nam grozić np. kłykciny kończyste pochwy. A takie brodawki są bardzo szybko przenoszone drogą płciową w trakcie stosunku. Nie narażajmy więc swojego partnera na kłykciny kończyste u mężczyzn. Dbajmy o swoje miejsca intymne i cieszmy się ze stosunków seksualnych. To na pewno wpłynie na cały nasz związek, a także na życie erotyczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *